George Clooney

George Clooney urodził się 6 maja 1961 w Lexington (USA). On wobec ojca, prezenter telewizyjny, zbadać w świat biznesu i pokazać kilka występów u boku jego nadawania. Ale on nie zamierza się w ślady ojca i podąża w kierunku kariery sportowej. Dobry gracz podstawy piłkę, to nie wystarczy, które mają być podjęte przez zespół Cincinnati i odwrócił ich plecami na świat sportu.
W tym momencie jest to pierwszy mały rolę do odegrania, by uwieść tego testu on zdecyduje się kontynuować i przeniósł się do Hollywood. Początki są trudne i George należy do zawartości odgrywają małe telewizyjnych dla życia, ale on wie, że pomnożenie odstrzał, zostaną ostatecznie zauważyliśmy. A był on prawo w 1994 roku zaproponował rolę Dr Doug Ross w nowej serii "ER". Sukces tej serii jest ogromny i mieści całkiem logicznie, w którym oferowany jest George role w filmach. W 1995 roku, jest kierowana przez Quentin Tarantino w "A Night In Hell", to Batman 97. To nie w pełni przekonać społeczeństwo i krytycy i nie było aż do 1998 r. do znalezienia go z jego właściwej interpretacji pierwszy w "The Red Line" stał się bardziej dojrzały i udało się przełamać wizerunek pięknej kid dr Ross, George Clooney w końcu próbuje trudniejsze do interpretacji: "O'Brother", "Rois Du Desert", "Full Storm" lub "Ocean's Eleven". W 2002 roku George przechodzi z tyłu aparatu do bezpośredniego "Confessions of a Dangerous Man", w którym interpretuje również wiodącą rolę. Jednak George nie kończy i otworzył tam własną produkcję domu. Pod koniec 2007 r., uczynił jego powrotu na dużym ekranie dla nowego wieku w przypadku "Ocean's Thirteen" oraz w 2008/09 będzie podana w "Gry Dupes", "Perfect Strangers". Na marginesie swojej artystycznej kariery, George Clooney angażuje się w wiele projektów pomocy humanitarnej i polityki (w Darfurze, Irak (to przed wojną), Azja (tsunami), itp.

George Clooney Biographie auf Deutsch - George Clooney Biography in English - George Clooney Biografía en español - George Clooney Biografia in italiano - George Clooney Biographie en Français - George Clooney Greek Biography - George Clooney Biografie in het Nederlands - George Clooney Biografia em Português - George Clooney Biografia w jezyku polskim - George Clooney Biography in Russian