Julien Clerc

Julien Clerc, którego prawdziwe nazwisko to Paul-Alain Leclerc, urodził się 4 października 1947 w Paryżu. On jest podniesienie syna z dobrej rodziny, jak i młodych, jak sześć lat minęło lekcji fortepianu, to tylko kilka lat później odkrył prawdziwą pasję do gry rur usłyszał radio. Jego spotkanie z VALLET i Maurice Etienne Roda-Gil w połowie lat sześćdziesiątych jest decydujący i Julien nie więcej niż sen się na sceny. W 1968 roku nagrał swój pierwszy album, który otwiera drzwi na świat sztuki. Jest to angażowanie się i podjąć jedną z głównych ról w musicalu "Hair".
Rola ta stanowi uznania przez opinię publiczną i Julien wznowione jego solową karierę. W ciągu siedemdziesięciu lat nagrał album roku i spełnia wszystkie sukcesu. Z 80 lat i ożywienie muzyki w Francja, francuski śpiewacy są mniej modne i muszą stanowić nienagannej pracy, które mają być stosowane przez opinię publiczną, dlatego staje się bardziej Julien rzadko, ale każdy nowy album jest perłą. Od "Love Me" w 1984 r. z nieuniknionym hit "Melissa" do "Où S'en Vont Les Avions ?" w 2008 r., Julien udowodni, że jest to jakość i talentów, które trwało piosenkarka.

Julien Clerc Biographie auf Deutsch - Julien Clerc Biography in English - Julien Clerc Biografía en español - Julien Clerc Biografia in italiano - Julien Clerc Biographie en Français - Julien Clerc Greek Biography - Julien Clerc Biografie in het Nederlands - Julien Clerc Biografia em Português - Julien Clerc Biografia w jezyku polskim - Julien Clerc Biography in Russian