Clarika

Clarika, którego prawdziwe nazwisko Keszei Claire, urodził się 3 lutego 1967 w Boulogne-Billancourt matka profesora listu jest ojcem węgierski poeta pochodzenia uchodźcy politycznego. Jego pierwszym krokiem w świat artystycznej są z wielką pompą, gdzie uczy się grać w fife. Muzyka i śpiew remis i bierze udział w różnych małych grupach podczas realizacji swoich badań stwierdzono, że uzyskanie licencji List.
Po krótkim hakiem do studium dramatu, Clarika powrócił do swojej miłości przez posiedzeniu Jean-Jacques Nyssen, które mieści się w okresie młodej kobiety (gdyż miał dwoje dzieci razem). Fani ciężką pracę i to zwiedzanie zapis do pliku, który ich modelu, by dint wytrwałości w końcu zostać zaakceptowane. W 1994 r. los Clarika pierwszy album: "Nie J'attendrai Hundred Years". Piosenki ironiczny lub kwasy, tonie jest ustawiona i opinii publicznej wynika, drugi album wydała w 1996 roku, kiedy ton mellows korzyści tekstów więcej chiseled. Clarika rozpoczął się w postać Francuski scena i koncerty w telewizji płytki, jego porządku obrad jest dobrze wypełnia. Po "The Girl, You Do" w 2001 r. Clarika powrócił w 2005 r. z "Joker". Trzynaście tytułów, pracował z talentem, są subtelne i prowadzić tempo z pragnienia śpiewaczki w jego uniwersum pełne emocji i głębi.

Clarika Biographie auf Deutsch - Clarika Biography in English - Clarika Biografía en español - Clarika Biografia in italiano - Clarika Biographie en Français - Clarika Greek Biography - Clarika Biografie in het Nederlands - Clarika Biografia em Português - Clarika Biografia w jezyku polskim - Clarika Biography in Russian