Jonatan Cerrada

Jonatan Cerrada Moreno urodził się 12 września 1985 w Liège w Belgia. Mieszka w Ans, z rodzicami i Victoria Walentego i jego czterech braci i sióstr: Julien, Rafael, Audrey i Raquel.
Na 8 lat, był chorister i kilka razy solisty w Operze Królewskiej w Walonii.
Zaczął komponować własne piosenki w wieku około 10 lat i stopniowo zwraca się do odmiany jazzu. On opuścił operę w 14 lat do udziału w konkursach. 17 lat, ma on swoje pierwsze telewizyjnych nadawanych w hak Belgia: "Dla chwały". To nie w półfinały, ale jego wykonania został zauważony przez organizatorów koncertów i zaczął robić, samodzielnie lub szkolenia, koncertów na scenie lokalnej.
Równolegle do studiów w Akademii Grétry, gdzie uczył się fortepian, śpiew i taniec, próbował szczęścia w różnych jego odlewów, śpiew i konkursy rekordy także reklamy radiowe.
W 2003 r., Jonatan Cerrada, uczestniczy w programie "A la recherche de la nouvelle star". On wygrywa konkurs i zapisane, że album już nałożone jako główne talentów swojego pokolenia. Potwierdził on, jego talenty pisarz, kompozytor i piosenkarz zwłaszcza wspaniały głos w czerwcu 2005 pozostawiając jego drugiej płyty "dowodów Od Contraire". Sukces ten drugi nie jest praca do zrobienia, ale Jonatan tłumacza staje się odbić z Arthur Rimbaud w musicalu w 2007 r. i następnie w 2008 r. przez uczestniczące w musicalu "m'voyais". Jest to także przygotowanie jego trzeciego albumu powinny być rejestrowane w Hiszpański.

Jonatan Cerrada Biographie auf Deutsch - Jonatan Cerrada Biography in English - Jonatan Cerrada Biografía en español - Jonatan Cerrada Biografia in italiano - Jonatan Cerrada Biographie en Français - Jonatan Cerrada Greek Biography - Jonatan Cerrada Biografie in het Nederlands - Jonatan Cerrada Biografia em Português - Jonatan Cerrada Biografia w jezyku polskim - Jonatan Cerrada Biography in Russian