Laëtitia Casta

Laëtitia Casta urodził się w Pont-Audemer 17 maja 1978 o Korsykański ojca i matkę Normana. To było podczas wakacji na Korsyce to zauważyłem przez fotografa z dużych agencji. Agencja Madison zachęca młodych Laetitia i zaczęła karierę jako model dla dużych przewijanie mody lub poprosić jednego z czasopism. W panieńskie ostrożne i zdaje sobie sprawę, że modelowanie kariera jest krótka, Laëtitia zainteresowanych w filmie od 1999 r. przez obrócenie w "Asterix i Obelix przeciwko Cezarowi" obok Depardieu i kluczy.
Z utalentowanych aktorka uznawane przez wszystkich, Laëtitia kolei do telewizji w "The Blue Bicycle". W roku 2001 po filmie "Les Ames Fortes", jej znaków przerwie do urodzenia się z córką Sahteene (ojciec jest Stéphane Sednoui). Laetitia następnie wznowione ścieżki płytki, ale również w 2004 r. uruchomiła nowe wyzwanie: gra w teatrze sztukę (Ondine) wystawianym przez Jacques Weber. Tak, Laetitia pokazuje nam, że nie jest to tylko dziewczyna z tworzyw sztucznych bez zarzutu, ale młoda kobieta pełna talentu którzy nie wahali się podjąć ryzyka dla nas wykazać. To znaki nowego przerwie w 2006 r. do urodzenia dziecka do drugiego (Orlando, którego ojciec jest Stefano Accorsi, z którymi Laetitia dzielenia swego życia od 2003) a następnie znaleźć sposób studia w 2007 r. grając główną rolę w "A Girl The Wolves ". W roku 2009 będzie on pokazany w "Faces" wraz z Fanny Ardant.

Laetitia Casta Biographie auf Deutsch - Laetitia Casta Biography in English - Laetitia Casta Biografía en español - Laetitia Casta Biografia in italiano - Laetitia Casta Biographie en Français - Laetitia Casta Greek Biography - Laetitia Casta Biografie in het Nederlands - Laetitia Casta Biografia em Português - Laetitia Casta Biografia w jezyku polskim - Laetitia Casta Biography in Russian