Cali

Cali, którego prawdziwe nazwisko, Bruno Caliciuri urodził się 17 czerwca 1968 w Perpignan. Zafascynowany rugby, grał blisko 15 lat w sporcie, ale parrallèlement s'interresse poprzez słuchanie muzyki do "The Clash", "Simple Minds" lub "U2". Poza tym, po koncercie przez nią, Cali, że zdecyduje się uczyć na gitarze. On uczy się szybko i występuje z różnymi formacjami na regionalne sceny.
W 1994 r. wstąpił "Indy" grupę, która ma więcej ambicji niż poprzednie i prowadzi Cali na drogach dla ponad dwieście koncertów i studia w celu zarejestrowania dwa albumy. W 1996 r. wstąpił do grupy "Toma Scarlett", z którymi będzie grać za 5 lat przed podjęciem decyzji do podjęcia akcji i rozpocząć solową karierę. Jeśli Początki nie są łatwe (Cali odgrywa w kawiarni) jest szybko i zaczyna podejmowania pierwszej części znanego artysty takie Benabar. W 2002 r. grał w Francofolies de La Rochelle, gdzie szef zapis uwag i podpisania. W następnym roku Cali wydała swój pierwszy album, "Perfect Love", które jest używane przez tytuł "Kiedy C'est le Bonheur". Album, trzynaście piosenek inspirowane przez jego miłość życia, z wielką dojrzałość w tekstach na proste, ale skuteczne melodie uwieść poza wszelkie oczekiwania. Głęboko następny album, ponieważ gdy masz skosztował Cali, nie możemy już zrobić bez. Pod koniec 2005 r. Cali powraca z nowym albumie ( "kłamca"), w którym poszerza on 12 utworów ścieżkę separacji. W 2008 r., z jego trzeci album studyjny zatytułowany "Nadzieja", Cali seduces nas, informując nas 14 plastry życia. Jeszcze raz, kiedy próbowałem Cali, nie możemy zrobić bez niego i tego nowego albumu będzie nadal kolei ponad tysiące pokładów.

Cali Biographie auf Deutsch - Cali Biography in English - Cali Biografía en español - Cali Biografia in italiano - Cali Biographie en Français - Cali Greek Biography - Cali Biografie in het Nederlands - Cali Biografia em Português - Cali Biografia w jezyku polskim - Cali Biography in Russian