Kate Bush

Kate Bush urodził się 30 lipca 1958 w Bexleyheath (Anglia). Immensément utalentowanych, młoda kobieta zaczyna się piosenka bardzo młodych i to szybko dostrzeżone przez David Gilmour (Pink Floyd gitarzysta). Jest produkowany jej pierwszym singlem, który złoży w karton Europa i pozwala Kate Bush wydaje się w tym samym roku (1978) swój pierwszy album "The Kick Inside". Napędzany na scenie w ciągu kilku miesięcy, Kate Bush stara się nie zawiedzie swoich publicznych ciselant każdego z następujących jego produkcje. Pisze, komponuje i produkuje papiery wartościowe własny styl jako "Babooshka" (1980) lub "zawieszony w gaffa" (1982), że do zwiększenia jego popularności.
Coraz perfectionist, Kate Bush, nie pozostawia w trakcie 80 lat, że cztery albumy, "The Red Shoes" w 1993 r. przed dużą okresie milczenia. Wreszcie w 2005 r., do rozkoszować jego fanów, Kate Bush ostatecznie wrócił z podwójnego albumu "Aerial" w konkretnym stylu, ale jeszcze nigdy nie dowiedział się jak zwykle przed. Kate Bush pozostaje tajemnicza kobieta tym, którzy tego nie składa się z dziewięciu i wie, kiedy do zakwestionowania w każdym z jego utworów.

Kate Bush Biographie auf Deutsch - Kate Bush Biography in English - Kate Bush Biografía en español - Kate Bush Biografia in italiano - Kate Bush Biographie en Français - Kate Bush Greek Biography - Kate Bush Biografie in het Nederlands - Kate Bush Biografia em Português - Kate Bush Biografia w jezyku polskim - Kate Bush Biography in Russian