Carla Bruni

Carla Bruni urodził się w Turyn na 23 grudnia 1968. Córka pianisty matka ojca kompozytora, Carla cradled się w jego muzykę od wczesnego dzieciństwa. To zaczęło się od bardzo wczesnego obojętne, i stał się jednym z najczęściej fotografowanych kobiet w świat. Ona przewijanego do większych, to muse wielu domach haute couture. Ale piękna młoda kobieta angelic twarz za ten doskonały jeden głos w złoto.
Znaczek subtelnym, zmysłowym, a nawet ozdobiona na gitarze i prostych tekstów enjôleurs tworzą idealną całość, że książki w 2002 r. w sprawie albumu "Ktoś powiedział do mnie"
Ale piękne Włoski nie jest wykonawca, jest ona również autorem. Julien Clerc jest również spadły w okresie jego pióra delikatne, pamiętaj "Gdybym jej. Ach tak, to nie dziwi? Ale to rzeczywiście jest piękna Carla którzy matka tego małego perła. Cztery lata po "Quelqu'un M'a Dit", piękna Carla powraca z nowym albumem ( "Nie Obietnice"), podczas gdy Angielski i ponad jedenastu tytułów, blues i folk rock elegancko miękkich mieszanek używanych i Zmysłowa jeden Carla Bruni zawsze tak urzekające. W grudniu 2007, mediów francuski poznać szereg fotografii Carla Bruni i Prezydenta Republiki Nicolas Sarkozy. W dniu 02 lutego 2008, piękna Carla Bruni staje się pierwszą kobietą na ślubie z Francja Nicolas Sarkozy. Sytuacja ta nie uniemożliwia mu kontynuować pracę losy od nowy album pod sugestywną ( "jak gdyby wszystko było od") w lipcu 2008.

Carla Bruni Biographie auf Deutsch - Carla Bruni Biography in English - Carla Bruni Biografía en español - Carla Bruni Biografia in italiano - Carla Bruni Biographie en Français - Carla Bruni Greek Biography - Carla Bruni Biografie in het Nederlands - Carla Bruni Biografia em Português - Carla Bruni Biografia w jezyku polskim - Carla Bruni Biography in Russian