Patrick Bruel

Patrick Bruel, którego prawdziwe nazwisko Benguigui Patrick urodził się 14 maja 1959 w Tlemcen w Algieria. W 1962 roku, jego matka, profesor francuski, rozwód i przeniosła się do Argenteuil.
W 1975 roku, Patrick był objawieniem, Sardou będzie zobaczyć na scenie z Olympia. W 78, po jego był płytki, pracował w Club Med, jak GO. W tym samym roku, jeden z jego przyjaciółmi ustalenie małe ogłoszenie w "Francja wieczorem." To był jego pierwszy odlewane z Alexandre Arcady. Patrick przypomnieć, po pewnym czasie i uruchamia swój pierwszy film: "coup de Sirocco".
W 1981 roku, bardziej niż kiedykolwiek zdecydowała się przedstawić muzycznie, Patrick wydała swój pierwszy singiel, "Empty". Jest to awarii i musi poczekać dwa lata i rurki "Tired tego nana" to społeczeństwo jest zainteresowane, w tym piękne dziecko wstydzi.
Patrick jest również Prowadząc swoją karierę z filmu "Nauczyciele" i "Ostrzeżenie bandzior".
W roku 1989 los album "Tak wyglądają". Jest to sukces i bruelmania podkreślone przez interminable "Patriiiiiiiiiiiiiiiiiiiick" zaczyna.
Patrick spędził lat dziewięćdziesiątych, między muzykę i kino, ale musi czekać do 2002 r., aby znaleźć naprawdę sukces z albumu składa się z dwóch okazjach wojny między dwoma tytułami jak sugerował tytuł: "Między Dwa ". W 2006 roku podpisane teksty i melodie z jego nowego albumu, "Pamiątki z przodu ..." w którym angażuje się w otwartym sercu i czyni nas sen przestrzeń na chwilę, że był wczoraj, ale gorzej niż jutro.

Patrick Bruel Biographie auf Deutsch - Patrick Bruel Biography in English - Patrick Bruel Biografía en español - Patrick Bruel Biografia in italiano - Patrick Bruel Biographie en Français - Patrick Bruel Greek Biography - Patrick Bruel Biografie in het Nederlands - Patrick Bruel Biografia em Português - Patrick Bruel Biografia w jezyku polskim - Patrick Bruel Biography in Russian