Isabelle Boulay

Isabelle Boulay urodził się 6 lipca 1972 w Ste Félicité w Quebec. Córka restauracje, Isabelle znajdzie okazję śpiewać z dzieciństwa z przodu klientów, a następnie uczestniczyć w konkursach lokalnych, gdzie jest ona rozpoznawana jako dziecko. Podczas realizacji badania literatury ona nadal śpiewa i uczestniczy w wielu konkursach otwartych drzwi w świat rozrywki. Ona stała się chorister na Bigras na zwiedzanie, a następnie samodzielnie od 1993 roku zapewnia, pierwsza część artystów, takich jak Ginette Reno, Claude Léveillée lub Louise Forestier. Mając nadzieję na nowy impuls dla jej kariery, że uczynił krok i skierował do Francja, gdzie tworzy silne wrażenie na Luc Plamendon którzy angażuje się w 1995 r. śpiewać w Starmania. W 1996 r., Isabelle wydała swój pierwszy solowy album, "nie powinny". W 1998 r. był z kolei "stanowi D'Amour" w podbijaniu publiczności, która rośnie i wreszcie w 2000 r. "Lepsze Qu'Ici Down" przynosi konsekracji przez dwa Victoire de la Musique.
Tym razem jest on gotowy do zapewnienia Izabela pierwszej części drugiej śpiewaczki, jest w wyświetlacze, zwłaszcza w Olympia, jego marzenie dzieciństwa. Uznawany za jednego z największych śpiewaków głosem swojego pokolenia, Isabelle Boulay ma nic do strachu na pozostałą część jego kariery. W 2004 roku wydała album "Just One Day" i pozostawia na drogach Quebec i Francja do spełnienia publicznej captivated by ten mały kawałek kobieta. W 2007 i 2008, Isabelle losu dwa albumy "Powrót do źródła" i "Nasz Lendemains" zachwyci fanów.

Isabelle Boulay Biographie auf Deutsch - Isabelle Boulay Biography in English - Isabelle Boulay Biografía en español - Isabelle Boulay Biografia in italiano - Isabelle Boulay Biographie en Français - Isabelle Boulay Greek Biography - Isabelle Boulay Biografie in het Nederlands - Isabelle Boulay Biografia em Português - Isabelle Boulay Biografia w jezyku polskim - Isabelle Boulay Biography in Russian