Jon Bon Jovi

Jon Bon Jovi, którego prawdziwe nazwisko Frank John Bongiovi, najstarszy z dnia 3 chłopców, urodził się w Perth Amboy w dniu 2 marca 1962. Passionate muzykę, to szczęście mieć rodziców, którzy wspierać go zachęcać do zaoferowania, od najmłodszych lat, gitara akustyczna. Młody aktor postaci z przyjaciółmi w szkole wyższej grupy w znacznym stopniu pod wpływem Bruce Springsteen. Aby zapisać swoje kieszonkowe, Jon pracował jako Handyman w studiu jego kuzyn. Jego pensja jest skromna, ale jego miejsce daje mu możliwość wzięcia udziału w nagraniach z największych - David Bowie, The Rolling Stones, Huey Lewis i Aerosmith - które można obserwować na wypoczynek technologii i profesjonalizmu.
W tym okresie, w składzie: "Runaway". Myślisz słusznie, że ten tytuł ma otwarte drzwi do chwały, Jon tworzą grupę w celu promowania utworu. Pierwszy album został nagrany w ciągu kilku tygodni, została wydana w styczniu 1984. Bon Jovi skręca w klubach przed wstąpieniem Skorpionów, dla których otwarty od marca do października 1984. Następnie rozpoczęły w sprawie europejskiego tournee Kiss, grupa znaleźć czas na nagranie drugiej płyty wydane w kwietniu 1985, skatalogowany jako melodyjny hard rock, czystej wersji, radia FM, ponownie spotkał się sukcesem Wyróżnienie . Udostępnienie "Slippery Gdy mokro" 86 którzy sprzedaje więcej niż trzynaście milionów egzemplarzy ze względu na Bon Jovi, jednej z grup, które cartonnent. Wzór duży kwadrat rock i usta anioła Jon Bon Jovi przejdź na Rampage. Ten trzeci album będzie 46 tygodni w rankingu Top 10.
Czwarty album "New Jersey", zarejestrowanej pod presja wywierana przez media, jak wydaje się trudny do osiągnięcia sukcesu "Slippery Gdy Wet", wydany w 1988 roku. Sprzedaży po raz kolejny i powołania grupy wyjeżdża na wycieczki maraton, który trwać będzie dwa lata i wyczerpania wszystkich członków grupy, która oddziela w 1990 roku.
Jon Bon Jovi rozpoczął solową karierę z nagrywania na soundtrack do filmu "Young Guns II". W jednym "Blaze of Glory" daje mu pierwsze duże rurki w Francja. W międzyczasie, produkuje kilka tytułów Billy Falcon, Aldo Nova, Stevie Nicks i Hall & Oates.
W 1992 roku, po 3 lata milczenia i zmian w kierunku muzycznym, Bon Jovi podpisania powrocie z albumu "Keep The Faith".
Albumy, singli i kompilacji następujące szczyty i międzynarodowe grupy wykresów do 95, jest pierwszą częścią The Rolling Stones Voodoo Lounge na ich zwiedzanie. Bon Jovi przejść kurs z 2000 roku z nowego albumu Crush, nadal rock, zawsze tak silna. W 2001 r. Jednym Wild Night: Live 1985-2001 losu w pojemnikach. We wrześniu 2002, Bon Jovi wydają nowy album Bounce nieco rozczarowujące. Po album "Have A Nice Day" Bon Jovi w 2005 r. ponownie w 2007 r. z jego dziesiąty album studyjny, bez większych niespodzianek, ale mimo to doskonała. Równolegle do jego grupy, Jon Bon Jovi działa regularnie dla filmu i telewizji i ma już piętnaście czynnych filmu.

Jon Bon Jovi Biographie auf Deutsch - Jon Bon Jovi Biography in English - Jon Bon Jovi Biografía en español - Jon Bon Jovi Biografia in italiano - Jon Bon Jovi Biographie en Français - Jon Bon Jovi Greek Biography - Jon Bon Jovi Biografie in het Nederlands - Jon Bon Jovi Biografia em Português - Jon Bon Jovi Biografia w jezyku polskim - Jon Bon Jovi Biography in Russian