Romane Bohringer

Romane Bohringer urodził się 14 kwietnia 1973. Córka aktor Richard Bohringer, naturalne jest, że częste w kinie, gdzie wielkie tablice spełniają graczy jak Romy Schneider daje mu chcą stać się aktorka. To sprawia, że wstępna początki w 1986 r. w "Kamikaze", a następnie skręca na scenie w "The Tempest Od William Shakespeare". W 1992 roku, jego roli w "Les Nuits Fauves" zdobył go Cesar za najlepszy Kobieta nadziei, i od tego momentu jego kariera miało nową kolei. Romane pozostaje bardzo selektywne w wyborze jego filmach i jego pozorów, jeżeli nie są one uczestniczyć w dalszym ciągu są bardzo wysokiej jakości ( "Accompanist", "Mina Tannenbaum", "Rimbaud, Verlaine, itp.) ..
Pod koniec roku ma 90 lat dzieli czas między jej studia filmowe i deski sceny teatrów, gdzie go przewyższa, między innymi, na współczesną "Romeo i Julia" lub "Fantomas powraca." Aktorka wszechstronny, Romane nie ma planów kariery i zbudował go po jego pragnienia, jego ulubiona piosenka "It's A Beautiful Night City" projekcja filmu w reżyserii jej ojca lub ona interpretuje własną rolę. Romane odgrywa w telewizyjnej serii "Nasze Dzieci Chéris" i będzie wkrótce film na plakat "pustynie" i "Ball Actresses".

Romane Bohringer Biographie auf Deutsch - Romane Bohringer Biography in English - Romane Bohringer Biografía en español - Romane Bohringer Biografia in italiano - Romane Bohringer Biographie en Français - Romane Bohringer Greek Biography - Romane Bohringer Biografie in het Nederlands - Romane Bohringer Biografia em Português - Romane Bohringer Biografia w jezyku polskim - Romane Bohringer Biography in Russian