Andrea Bocelli

Andrea Bocelli urodził wrzesień 22 1958 w Lajatico, Włochy. Stał się niewidomych w wieku 12 lat z powodu jaskry wytworzone przez chroniczne cukrzycy. Chodzi w szkole specjalnej, aby nauczyć się alfabetu Braille'a, gdzie piękno jego głosu pozwala mu stać się solista w chórze z zakładu.
Zachęcone, uczestniczył w wielu konkursów wokalnych, ale pomimo jego wielką pasją do muzyki, chciałby ukończyć studia i uzyskał licencję jako adwokat w roku 1986.
To jest gotowy, aby sprostać tym kluczowym okresie, że to się dzieje w życiu Andrea: Franco Corelli, legendarny tenor, zgadza się podjąć jako student. W 1993 r., żona Andrea Enrica, student Francuski w literaturze. W tym samym roku, sukces się dzieje, gdy prosi Zucchero Andrea śpiewać jeden duet z nim "Miserere" po tym sukcesie w payx, reszta na świat odkrywa na wyjście rurki globalnej "Con te partirò" , Nr 1 w Francja na sześć tygodni. Andrea zapisane jego pierwszy album i występował w wielu koncertach i telewizyjnych, on śpiewa nawet w Watykanie na prośbę papieża. W 1998 r. w ciemno anioł ma pierwszy cios w s'essayant do opery, jego wydajność nie przekonać społeczeństwo, ani krytyczne i Andrea bezzwłocznie zwrócone w rejestrze publicznym na mniej wymagających: odmiany. To nadal mimo wszystkich jego prac na jego treść dysków, nagrywania z najbardziej znanych arii w repertuarze lirycznym, a niektóre pełne, że ilekroć spotyka się ogromnym sukcesem, potwierdzające, w razie potrzeby, Andrea Bocelli, że udało się pogodzenia z Jego głosu, publicznego z muzyki klasycznej. W 2006 r., Andrea losy nowego albumu bardzo romantyczny ( "Amore"), ten album zawiera również hymn Igrzysk Olimpijskich Turyn z 2006 r.: hymn zamknięcie olimpijskiej Zima 2006 ", ponieważ głęboko wierzymy".

Andrea Bocelli Biographie auf Deutsch - Andrea Bocelli Biography in English - Andrea Bocelli Biografía en español - Andrea Bocelli Biografia in italiano - Andrea Bocelli Biographie en Français - Andrea Bocelli Greek Biography - Andrea Bocelli Biografie in het Nederlands - Andrea Bocelli Biografia em Português - Andrea Bocelli Biografia w jezyku polskim - Andrea Bocelli Biography in Russian