Cate Blanchett

Cate Blanchett urodził się 14 maja 1969 w Melbourne, Australia. Patrząc na pierwsze badanie sztuki i gospodarki, to w końcu rozpoczyna sesję teatru, które ukończyła na wiosnę 1992 roku. Rozpoczęła karierę jako aktorka w teatrze i na małym ekranie, podnosząc go wokół pewnej popularności. W 1997 roku zdobył główną rolę w przeboju kinowego "Paradise Road", ale jest jej świeżości w "Elisabeth" którzy seduces na świat. Jego genialny interpretacji Przyniosło mu Złotego Globu dla najlepszej aktorki i nominację Oscara w 1999 roku. Pojawi się obok Cate Blanchett w "Aiguilleurs" komedii, w której ona daje odpowiedź na Billy Bob Thornton, aktor znalazł go w 2002 roku w "Bandits".
Jej klasy, jego świeżość, czystość i oferowane mu szansę zająć miejsce na elf qazqazqaz w "Lord of the Rings". Później, znajdujemy w pięknym australijski thriller "Intuition", "Niebo" lub "zaginionych" w 2003 roku.
W 2004 roku gra Katharine Hepburn, obok Di Caprio w "The Aviator", Martin Scorsese.
W 2005 roku, jest ona nagradzani za swoją łaską i jego tempo przez Elle Style Awards która przyznana jej cenę najbardziej chic kobiet i aktorka od roku. Pod koniec 2006 r., Cate Blanchett zapowiedziała, że będzie zatrzymać zwrócił się do kina, aby poświęcić się pełnowartościowym teatru, gdzie s'épanouie więcej. W międzyczasie, to jest na wyświetlaczu w 2008 r. z czwartego elementu o przygodach Indiany Jonesa (Indiana Jones i Królestwo Od Skull de Cristal). Na szczęście nigdy nie przychodzi sama, piękna Cate urodziła swoje trzecie dziecko (Ignatus Martin urodził się w 2008 r., Roman urodził się w 2005 r. i Dashiell ur. w 2002) była jak powrót z mężem Andrew Upton, ponieważ 1997.

Cate Blanchett Biographie auf Deutsch - Cate Blanchett Biography in English - Cate Blanchett Biografía en español - Cate Blanchett Biografia in italiano - Cate Blanchett Biographie en Français - Cate Blanchett Greek Biography - Cate Blanchett Biografie in het Nederlands - Cate Blanchett Biografia em Português - Cate Blanchett Biografia w jezyku polskim - Cate Blanchett Biography in Russian