Juliette Binoche

Juliette Binoche urodził się w Paryżu w dniu 9 marca 1964 w bardzo artystycznej rodziny. To było w roku dołączył do niej dzieci, teatr, zespół jego matka jak i qu'éclairagiste kostium. Choć jest ona jeszcze w szkole średniej w Loir-et-Cher, że powrócił do Paryża lub naraża ona swoje talenty na scenie gra "Le Malade Imaginaire", a kwotę Moliera "Król zmarł" d " Eugène Ionesco.
Później, że pojawienie się w telewizji "Dorothea, liny tancerz" Jacques Fansten, podczas wykonywania różnych małych miejsc pracy.
Jego karierę można określić jako wzorcową dziś naprawdę rozpoczęła się w 1983 roku z "Liberty Belle" Pascal Kané w którym dokonał krótkiego wygląd. Jednak w wyniku jego genialny występ w "Rendez-vous" André Téchiné otrzymał wyróżnienie na festiwalu w Cannes i jego pierwszej nominacji do Cezar dla najlepszej aktorki.
Piękna młoda kobieta łańcuchowego do fotografowania, ale jest "nieznośny Lightness of Being" amerykańskiej produkcji Philip Kaufman, że propels rozsądnej rangi świat gwiazd.
Juliette i wyjechał z Paryża do Londyn, gdzie jest złoto "fatale" Louis Malle, i "Wuthering Heights" Peter Kosminski.
Po odrzucił oferty Steven Spielberg o "Jurassic Park" i "Lista Schindlera", w 1993 roku zagrał w trylogii "Niebieski", "Biała" i "Czerwony" Krzysztofa Kieślowskiego. Ona wygrała, jak zwykle, Cezar dla najlepszej aktorki, który zdobył mu nominację do nagrody Golden Globe i Puchar Volpi dla najlepszej aktorki na festiwalu Wenecja.
Ale Juliette wykonuje wszelkie inne powołanie, że matki, ona jest słońce z Hannah i Rafała, zarówno gorgeously w wieku pomiędzy 6 i 12 lat.
To nadal chwilę na odstrzał, czy ona wstrząsa aktorów, reżyserów i producentów. Jego charyzma i naturalny dźwięk captivated coraz dużych odbiorców.
W 1997 r. jego oszałamiających wyników w "Angielski pacjent" Anthony Minghella Przyniosło mu to globalny triumf. Jest on następnie koronowany przez Oscara za najlepsza drugoplanowa rola kobieca i Srebrny Niedźwiedź dla najlepszej aktorki na festiwalu w Berlinie.
Niemniej jednak, nie jest zainteresowany i Brokat Cyrkonie w star-amerykański system, który jest dlaczego ona wraca do Londyn etapie do gry "Naked" Pirandello następnie powrócił do Francja i Téchiné w zmianie z 1998 r. " Alice i Martin ". W tym samym roku stał się najmłodszym prezesem w historii Cezara.
Wtedy ona odpowiada jednej którzy staną się ojcem jej niewiele Hannah, na filmowanie "Children of the Century". Jego nazwisko: Benoît Magimel, prodigy kina na francuski.
W 2000 roku teatr pozwala New Yorkers do Juliet baterii, szczególnie w "Betrayal", który pozwoli na nominację do nagrody Tony (amerykański odpowiednik Szekspira). Następnie "Chocolat" z Johnny Depp przynosi intensywny kontakt tabeli swojej kariery.
Princess film francuski już na tyle warta długą karierę z największych i brimming z planami na przyszłość jako wycieczki w świat tańca 2008/09 w sztukę baletową będzie wykonać duet z Akram Khan.

Juliette Binoche Biographie auf Deutsch - Juliette Binoche Biography in English - Juliette Binoche Biografía en español - Juliette Binoche Biografia in italiano - Juliette Binoche Biographie en Français - Juliette Binoche Greek Biography - Juliette Binoche Biografie in het Nederlands - Juliette Binoche Biografia em Português - Juliette Binoche Biografia w jezyku polskim - Juliette Binoche Biography in Russian