Bénabar

Bénabar, którego prawdziwe nazwisko, Bruno Nicolini, urodził się 16 czerwca 1969 w Paryżu w rodzinie przedmieścia zorientowane na świat sztuki. Odkrył muzykę grając na trąbce w wieku lat ośmiu, ale jego badania zostały zakończone, on zwrócił się do kina, wykonując kilka filmów krótkometrażowych.
W 1996 roku znalazł nowy sposób przekazać wiadomość pisząc niektóre teksty, że jest to muzyka z pomocą przyjaciół: Buffalo urodził. Ten nowy kamień milowy w jego karierze nie jest bez bólu, to musi samodzielnie produkować jej pierwszego albumu ( "The P'tite Waluta") w 1998 roku, ale seria koncertów robi poprzez Francja przewiduje uznanie coraz większej publiczności. Z jego drugiej płyty wydana w 2001 r., Buffalo zapewnia coraz więcej nowych francuskich scenie w 2003 roku "Ryzykowny biznes", to przyznano Victoire de la Musique. W humoru i melancholii jego liryki naprawdę hit i za każdym razem z takim samym jak śledziona Buffalo musujące powróci w 2005 r. "Wznowienie negocjacji" i tytuły, które uczynią kartonie jako "Kolacja" lub "Marite i Gilbert Carpentier ". Buffalo w 2008 r. wydała jego czwarty album, "rzadkie". Zgodnie z jego poprzedniego pisma, jego liryki malować sceny z życia codziennego. Muzyka boczne, mała rewolucja dla Buffalo, który przyjmuje bardziej w stylu pop dla tego nowego albumu, że prawo obecnie szeregach najlepiej sprzedającym się produktem, dowód, że kocha publicznych.

Bénabar Biographie auf Deutsch - Bénabar Biography in English - Bénabar Biografía en español - Bénabar Biografia in italiano - Bénabar Biographie en Français - Bénabar Greek Biography - Bénabar Biografie in het Nederlands - Bénabar Biografia em Português - Bénabar Biografia w jezyku polskim - Bénabar Biography in Russian