Natasha Bedingfield

Natasha Bedingfield urodził się 26 listopada 1981 w Londyn do rodziców z Nowej Zelandii. To jest ciągnącą się od najwcześniejszych przez muzykę, ale nie zrobiłeś kariery i koncentruje się na studia psychologia, natomiast uczestniczących w małej grupie z bratem i siostrą. To, kiedy jego starszy brat Daniel spotka się z sukcesu śpiew solowy Uważam, że Natasha mogą również rozpocząć na muzyczną karierę. To jest pierwszy singiel na wiosnę 2004 roku. Tytuł można znaleźć szybko w trio sprzedających i Natasha beaming pierwsze miejsce wykresów kilku tygodni smoły z drugiego singla.
Opinia publiczna jest gotowa gościć album coming out na początku 2005 roku. "Unwritten", mieszankę hip hopu, gospel, r'n'b, funk, i électrorock na teksty napisane przez Natasha jest czystym szczęściem i dobrą podstawę do rozpoczęcia kariery. Z jego drugiej płyty "NB" wydana w 2007 r. piękny Natasha zawiera tematy, które były udane i 15 tytułów książek, dreszcze i emocje.

Natasha Bedingfield Biographie auf Deutsch - Natasha Bedingfield Biography in English - Natasha Bedingfield Biografía en español - Natasha Bedingfield Biografia in italiano - Natasha Bedingfield Biographie en Français - Natasha Bedingfield Greek Biography - Natasha Bedingfield Biografie in het Nederlands - Natasha Bedingfield Biografia em Português - Natasha Bedingfield Biografia w jezyku polskim - Natasha Bedingfield Biography in Russian