Daniel Bedingfield

Daniel Bedingfield urodził się w Nowej Zelandii w dniu 3 grudnia 1979. Jednakże, spędził większość swojego dzieciństwa w Londyn, Anglia. Od wieku 6 lat, napisał swoje pierwsze utwory fortepianowe i biorąc lekcje. Mimo że jest jeszcze w szkole podstawowej, utworzenia małej grupy z jej sióstr, Babys gwiazdy rocka do reprezentowania szkoły na targach.
Gdy muzyka jest pasją, Daniel wyjeżdża na zupełnie innej dziedzinie projektowania witryny. Ale dla projektantów, która została następnie hobby stanie się niezbędna. On zdaje sobie sprawę, że żyje tylko dla muzyki i składu zaczyna się jego pierwszy album "Gotta Get Thru This" wydana w 2002 roku. W jednym "Ty nie jesteś One" pierwszy elektroniczny działa bardzo dobrze w klubach, ale jest to wersja, która pozwala w remiksie szerszej publiczności do spełnienia młodych utalentowanych piosenkarka.
Jego marzenie: w podbijaniu Ameryki ... Drodze do realizacji tego przedsięwzięcia, drugi wyciąg z jego albumu jest wydana w Wielkiej Brytanii i przenieść na pierwszym miejscu w sprzedaży płyt. Jego talent jest nagradzanie tylko kilka miesięcy po wydaniu albumu przez Brit Awards.
Niestety, cień jest w tabeli w 2003 roku. Rzeczywiście, piosenkarka została poważnie ranna w wypadku drogowym. On wrócił do Australia, gdzie trwa jego rekonwalescencja. Pisał tam jego drugiej płyty, ale po raz kolejny dotkniętych pecha, ponieważ piratem netto mu jego lot nowe kompozycje. Ale wciąż jest album wydany w lutym 2005.

Daniel Bedingfield Biographie auf Deutsch - Daniel Bedingfield Biography in English - Daniel Bedingfield Biografía en español - Daniel Bedingfield Biografia in italiano - Daniel Bedingfield Biographie en Français - Daniel Bedingfield Greek Biography - Daniel Bedingfield Biografie in het Nederlands - Daniel Bedingfield Biografia em Português - Daniel Bedingfield Biografia w jezyku polskim - Daniel Bedingfield Biography in Russian