Drew Barrymore

Drew Barrymore urodził się 22 lutego 1975 w Los Angeles. Ona dorastał w sercu siódmej sztuki, gdyż jest córką aktora John Barrymore, goddaughter z Steven Spielberg. Jego los jest już wszystkie nakreślone. A 1 rok wydaje się na małym ekranie w miejscu następnego roku i jest ona postrzegana w TV film "Suddenly Love". A wierzę, że kino jest wrodzone w dziewczynek. W 1980 roku, kiedy była ona tylko 4 lata w niej pierwsze kroki na dużym ekranie w "Beyond Od Réél" i "ET" w 1982 roku. Dwa filmy z tego napędu Baby Star w rankingu Super Star!
Ale potem dziewczyny nastolatek w ciemności narkotyków i alkoholu. Jego kariera jest stagnacja, wydaje się więcej niż w serii B, w którym to małe role. Jednak po kilku poniósł désintox lekarstwa, ona postanowiła wziąć do rąk i wznowienia jego kariery. Ona stwierdza, wiodącą rolę w "Poison Ivy" Shea Ruben. Następnie znaleźliśmy w kilku komedii takich jak "Jutro jest Maryja", "1 do 3 Duplex", "Kolegium postawy" i "Charlie's Angel" produkuje ona również.
W dzień w którym mieszkał przez kilka lat jest bardzo daleka, piękna Drew jest plakat "Miłość i Amnezja" i zainaugurował swoją gwiazdkę na Walk of Glory do Hollywwood w 2004 roku. Aktorki i producenta, była w 2007 r. na stoiskach "Lucky You" i "Come Back". W 2008 r., piękny Drew jest mówienie o tym przez darczyńcy milion dolarów, aby pomóc w walce z głodem w świat.

Drew Barrymore Biographie auf Deutsch - Drew Barrymore Biography in English - Drew Barrymore Biografía en español - Drew Barrymore Biografia in italiano - Drew Barrymore Biographie en Français - Drew Barrymore Greek Biography - Drew Barrymore Biografie in het Nederlands - Drew Barrymore Biografia em Português - Drew Barrymore Biografia w jezyku polskim - Drew Barrymore Biography in Russian