Charles Aznavour

Charles Aznavour, którego prawdziwe nazwisko jest Aznavourian, urodził się 22 maja 1924 w Paryżu Ormiański imigrantów z rodzicami. On wychował się w rodzinie restauracji, gdzie jego ojciec śpiewa dla klientów i odkrył, pasją dla rozrywki świat. On wstąpił do szkoły wyniki w 1933 i zdobył kilka małych ról w teatrze i filmie. W 1941 roku spotyka kompozytora Pierre Roche, z którego rozpoczyna pisanie pracy. Obaj mężczyźni pracowali dla Elvis Presley, który zachęca Charlesa do rozpoczęcia solowej. Jej początki nie są łatwe, ale jego siła tkwi w jego teksty i ostatecznie następujące publicznych.
Pod koniec 50 roku, wreszcie wie, na jakie zasługuje na sukces i jego kariery nabrał rozpędu. Od dysku i turystyki na trasie, jest Charles nazwy Francja, a następnie go rozbudował swoje pole działania, śpiew z USA do Turcja czy Black Afryka Rosja i do Jego rekordy sprzedaży w milionach egzemplarzy. Jeśli jego kariera jest wielkim sukcesem, jego miłość życia wydaje się bardziej fragmentaryczne, a od 1946 do 1968 Charles marries trzy kobiety którzy dają mu 6 dzieci. Od lat sześćdziesiątych Charles ożywa kino gra w różnych filmach. Pod kierunkiem Truffaut, Chabrol i innymi uczestniczył w ponad 80 fotografowania i pokazuje mu inny facet. W 1997 roku, Prezydent Republiki Jacques Chirac, o nazwie Oficer Legii Honorowej, z pewnością najlepszy dowód, że Charles stał się podstawą Francuski kultury.

Charles Aznavour Biographie auf Deutsch - Charles Aznavour Biography in English - Charles Aznavour Biografía en español - Charles Aznavour Biografia in italiano - Charles Aznavour Biographie en Français - Charles Aznavour Greek Biography - Charles Aznavour Biografie in het Nederlands - Charles Aznavour Biografia em Português - Charles Aznavour Biografia w jezyku polskim - Charles Aznavour Biography in Russian