Richard Ashcroft

Richard Ashcroft urodził wrzesień 11 1971 do Billinge (Anglia). To wspina rock band z przyjaciółmi ze szkoły średniej i szybko stał się charyzmatycznym liderem. The Verve to nazwa grupy, zapisane jego pierwszy album ( "A Storm in Heaven") w 1993 r. bez powodzenia, a następnie w następujących 1995 r. ( "Northern Soul") następuje w tym samym drogę incognito . W roku 1997, tytuł "Bittersweet Symphony" grupa ostatecznie uznane za jego talent i album "Urban Hymns" prowadzi do siedmiu milionów egzemplarzy na całym świat.
Media ciśnienie staje się zbyt wielki i grupy dzieli wkrótce po wydaniu albumu. Richard następnie rozpoczyna solowy z pierwszego testu "Alone with Everybody", w którym potwierdził on swój talent z jego głosem. Sukces pomaga, Richard wrócił w 2002 r. z "Human Conditions", które towarzyszy Brian Wilson, były lider The Beach Boys. Po okresie, w którym narkotyki i miał dissolute życia, Richard Kate Radley żonaty i miał z nią 2 dzieci stają się bardziej dojrzałe i assagi uważa na swój najnowszy album "Keys na Świat" ukazał się w 2006 r. . Na melodie czasami rock ballads lub więcej melancholii dźwięki, budzi ona pewne teksty kształcie oskarżenia na świat, jej lider i aberracji.

Richard Ashcroft Biographie auf Deutsch - Richard Ashcroft Biography in English - Richard Ashcroft Biografía en español - Richard Ashcroft Biografia in italiano - Richard Ashcroft Biographie en Français - Richard Ashcroft Greek Biography - Richard Ashcroft Biografie in het Nederlands - Richard Ashcroft Biografia em Português - Richard Ashcroft Biografia w jezyku polskim - Richard Ashcroft Biography in Russian