Fiona Apple

Fiona Apple urodził się 13 września 1977 w Nowym Jorku rodzice którzy odrębne podmioty, gdy są one starsze niż cztery lata. Jego włączenie do szkoły nie wychodzi dobrze i jest odrzucane przez inne dziecko którzy daje mu najgorsze nick i uczynił go stracić zaufanie. Ona uciekła nauki gry na fortepianie w wieku ośmiu i napisał swoje pierwsze utwory, kiedy była tylko 12 lat po ich ofiarą gwałtu. Na 16, zmęczony w Nowym Jorku, że dołączył do swego ojca w Los Angeles, aby ukończyć studia i nagrać taśmy demo.
Pod koniec 1993 r., z przyjacielem, ona spotkała się z producentem Andrew Slater którzy oferowane mu do nagrywania albumu. Fiona pracuje nad nowym pieśni na dwa lata i w 1996 roku wydała album zatytułowany "Tidal". Gospodarzem publicznych jest raczej pozytywny i Fiona działa w czasie długich miesięcy pokoi w teatrach w całej członkowskich. W roku 1999 Fiona powraca z nowym albumem pod interminable (gdy Pawn Hits Konflikty na myśli Like a King What He Knows wyrzuci Blows Gdy On Goes To The Ring There's No Body do Batter Gdy Twój umysł jest Twój może więc gdy Go Solo, You Hold Your Own Hand i pamiętać, że głębokość jest największa Heights i jeśli wiesz, gdzie znajduje się stoisko, to wiesz, gdzie do ziemi i jeśli nie będzie Spadek Matter, Cuz You'll wiesz, że masz rację ), Wymieszać z duszy, funky, hip-hop na rhytmes syncopated przypominając jazzy duchu, ale to głównie tekst, rzadką szczerością, w połączeniu z jego pięknym i potężnym głosem sprawia, że ten album jest nowego sukcesu. Dziewczyna odrzuciła wczoraj przez innych staje się bardzo przestrzegane, i Fiona jest dumny ze swojego sukcesu, nawet jeśli trudno było zrozumieć jej rozpoczęcia.
Po długim okresie milczenia, Fiona Apple nowego albumu, Extraordinary Machine, zaklęcie do końca 2005 roku. Prace wykonane przez dom dysku podczas produkcji albumu daje dziwny wynik nie odpowiada w szczególności utworzenie wcześniej Fiona.

Fiona Apple Biographie auf Deutsch - Fiona Apple Biography in English - Fiona Apple Biografía en español - Fiona Apple Biografia in italiano - Fiona Apple Biographie en Français - Fiona Apple Greek Biography - Fiona Apple Biografie in het Nederlands - Fiona Apple Biografia em Português - Fiona Apple Biografia w jezyku polskim - Fiona Apple Biography in Russian