Jennifer Aniston

Jennifer Aniston urodził się 11 lutego 1969 w Kalifornii. Ona dorastał w Nowym Jorku, gdzie wanny w świat rozrywki dzięki jego ojciec aktorem. Ona dołączył jedenaście lat warsztatów Drama School Rudolf Steiner i decyduje się na tej samej ścieżce, jak jego ojciec i stać się aktorka. W 1987 roku, Jennifer losy absolwentów do Manhattan High School of Performing Arts oraz w debiutował w teatrze. Począwszy od 1989 roku zintensyfikować występy w telewizji serii, ale dopiero w roku 1994 i seria "Przyjaciół", aby zobaczyć sukcesu. Ten sukces pozwala mu się role w filmach od 1996 roku, ale nie porzucają swoją serię pod warunkiem, fetysz "Przyjaciele". Torn między jego dwoma światami, otrzymała nagrody za swoje talenty i aktorek Seriale TV za rolę w filmie "The Good Girl".
W 2003 r. jego rolę w "Bruce Wszechmogący" otwarte na osciez drzwi do kina i po dziesięć lat, aby grać w serii "Przyjaciele" Jennifer ma więcej czasu, aby tam spędzić. The się od strzelania do piękna: "Polly and Me", Dérapage "," La rupture ", etc. Wielu sukcesów dla aktorki ... przez strony w stosunku do serca, wszystko jest w mniejszym stopniu, przystawki od 5 lat wspólnego życia z Brad Pitt w 2005 r. ślady pozostawione w sercu Jennifer. nadzieje na znalezienie miłości uzdrowić w ramię przez Lucas Calvo ... ale te historie miłości Jennifer nie działa należy plakat nie mniejszej niż 6 filmów w roku 2008/2009.

Jennifer Aniston Biographie auf Deutsch - Jennifer Aniston Biography in English - Jennifer Aniston Biografía en español - Jennifer Aniston Biografia in italiano - Jennifer Aniston Biographie en Français - Jennifer Aniston Greek Biography - Jennifer Aniston Biografie in het Nederlands - Jennifer Aniston Biografia em Português - Jennifer Aniston Biografia w jezyku polskim - Jennifer Aniston Biography in Russian