Pamela Anderson

Denise Pamela Anderson urodziła się 1. lipca 1967, i wychował w małym miasteczku w Kolumbii Brytyjskiej (Kanada) (te same urodzenia dokonała nagłówki gazet: był to pierwszy dziecko urodzone w tym regionie do daty rocznicy, 100. rocznica do Konfederacja Kanady, jak również otrzymać prezent od rządu) i powiedział, że trochę podobny do dzikiego dziecka. Wspiera jego ekscentrycznym dziadek do niego insulfe silna pasja za to, co zwraca jej "sposób myślenia New Age", filozofii związanych z mitologii, baśni, kryształy, medytacji i interpretacja marzenia.
Jego ambicją, zgodnie z jego książki szkoła średnia, miała stać się jednym z tych dziewcząt z California plaże. Jego pierwszą dużą zmianą w 1989 r., kiedy uczestniczyła w zawodowej piłki nożnej gra w Vancouver. Kamera posiada powiększony o nim, i wykazało na dużym ekranie dla wszystkich. Pamela była ubrana w T-shirt Labatt, że przyjaciel dał jej, i ona się takie uczucie, że Labatt został wykorzystany do pubów. Playboy po nazwie, a jego kariera została rozpoczęta. Hollywood, role w telewizji, życia na plaży. Ona ma się w Marrié, 2 dzieci, Majsterkowanie, i oczywiście Alert Malibu. Jest również imigracji w Playboy (Ona faktycznie obejmuje 7 razy więcej niż jakakolwiek inna kobieta). Pam nigdy nie offusquée się stereotypowo jako "dumb blonde", ponieważ ona mówi "moje życie nie ma następujące zasady. Mogę jedynie zaskoczyć ludzi". Chociaż Pamela Barb Wire, opowieść o futurystycznym post-feministycznej bohaterka, pracował również w kasie, Pamela mówi ona nie tylko, aby spróbować innego filmu. Ze swojej chwały, zawsze podkreślała, że chciałaby być kobieta i matka, i z tym na uwadze, że wychodził z jedne z najpiękniejszych Hollywood stron, w tym Dean Cain, Sylvester Stallone, Scott Baio A David Charvet. Ona wszyscy zaskoczeni przez marriant z Tommy Lee, perkusista bardzo oznakowane tatuażem na Motley Crue, po tym, jak sąd tourbillonante do 4 dni. Chociaż na początku było répoussée przez Lee i jego habit rozmów 40 razy dziennie, upadła w miłości po ich już stosowane w Cancun. Oni marriés na plaży - ubrana w nim narzędzia nurkowaniu, małe białe bikini. Tommy nie kupił pierścień diamentowych do małżeństwa Pamela, zamiast zostało oznakowane tatuażem nazwisko męża na jego palca. Para świętowała narodzin pierwszego syna Brandon na 6 czerwca 1996. Od tego, Pamela ma pewne "aura matek". Za każdym razem, gdy jest ona rozmowę i pytani o męża lub jego syna, jego twarz świeci się. Pamela ma naprawdę osiągnąć swoje marzenia Pragnęła Tommy urlopu, ale jest wreszcie z powrotem z nim. Para miała drugie dziecko, Dylan (ur 29 grudnia 1997). Ale Tommy nietoperza i zamykany. Ona decyduje się dokonać ponownego rozpoczęcia ze swoim nowym serialu "VIP" którzy korzystają wielkim sukcesem do 2002 roku. Côté serca, niemożliwe do naśladowania piękna, idzie małżeństw i rozwodów w furious tempo jej ostatniego męża jest Rick Salomon, z którymi była w związku małżeńskim w październiku 2007. Pamela Anderson jest aktywnym campaigner dobrostanu zwierząt. W lutym 2008 roku dostarcza pismo z Brigitte Bardot do Kanada, Francja ambasadorem, przed zamknięciem wznowienia polowań. Dla mediów pogłębia efekt tego działania, Pamela daje wieczorem wybitny reprezentacji w Crazy Horse w którym zaczyna się naga na scenie. Side pracy, "Borat ..." w 2006 r., która była ogromnym sukcesem, Pamela powrócił w 2008 r. do filmu plakat Bob Clark.

Pamela Anderson Biographie auf Deutsch - Pamela Anderson Biography in English - Pamela Anderson Biografía en español - Pamela Anderson Biografia in italiano - Pamela Anderson Biographie en Français - Pamela Anderson Greek Biography - Pamela Anderson Biografie in het Nederlands - Pamela Anderson Biografia em Português - Pamela Anderson Biografia w jezyku polskim - Pamela Anderson Biography in Russian