Anastacia

Anastazja, jego nazwisko jest Newkirk, urodził się 17 września 1973 w Chicago w kręgu artystycznej (jego ojciec śpiewał w nocnych klubów i Jego Matkę, aby zagrać w kilku muzycznych komedii na Broadway). Wynika z jego studiów w Professional Children's School in Manhattan, szkoły dla dzieci z artystami. W spotkaniach w spotkaniach, będzie ostatecznie wprowadzić telewizję i bierze udział jako tancerz w kilka klipów. Ale anastazja chce śpiewać! Jest, na podstawie opinii znajomych, wydawania gwiazdkowy Szukaj. To nie wygra konkurs, ale został zauważony przez niektórych Michael Jackson, którzy będą brać pod jego skrzydła.
W 2000 roku pierwszy album rodzaj piękna. "Nie tego rodzaju" spotka się ogromnym sukcesem na całym świecie wszczętych przez rurkę "Ja jestem Outta Love". Szczególne wrażenie rozpoznawalny głos i publiczności którzy ją kocha. Wynik jest jak piękny sen, staje się gwiazdą anastazja internationnale i każdy nowy album sprzedaje miliony egzemplarzy. W 2006 roku dołączył do marki S. Oliver w swojej kolekcji mody, ale nie zapomnij utworu. Zdobył piąty album, "My Vision Okulary From My", ukazał się na początku 2008 obiecuje się po raz kolejny sukces.

Anastacia Biographie auf Deutsch - Anastacia Biography in English - Anastacia Biografía en español - Anastacia Biografia in italiano - Anastacia Biographie en Français - Anastacia Greek Biography - Anastacia Biografie in het Nederlands - Anastacia Biografia em Português - Anastacia Biografia w jezyku polskim - Anastacia Biography in Russian