Victoria Adams Beckham

Victoria Beckham Adams urodził się 17 kwietnia 1975. Każdy mały, Victoria umiłował grać gwiazdy. Jego attirence dla pokazują, że zapisać w Laines Sztuki Teatr Epsom College, gdzie brała kursy, trzy lata. Ale jego celem jest stać się piosenkarka. Tak więc, kiedy odkrywa małej reklamy zatrudnić dziewcząt w celu utworzenia grupy nie zawaha na chwilę. Pięciu członków "Spice Girls" mieszkają razem w domu w ciągu roku, kiedy nie rusza, ponieważ tryb jest zespół chłopców i pomysł grupy składające się wyłącznie z dziewcząt nie naprawdę przyciąga producentów. Simon Fuller, kierownik Annie Lennox, bierze się pod jego skrzydła ochronne już w maju 1995. Virgin wreszcie zgadza się podpisać z nimi umowę.
Wszelkie s'enchaîne następnie bardzo szybko, klip do utworu Wannabe jest prawdziwe nieszczęścia wszędzie tam, gdzie jest to dopuszczone. W lipcu 1996, losu jednym z pierwszych szeregach grupy, która L. 3 tygodni od jej wydania i osiągnęła w górę rankingu od następnego tygodnia. A to przez 7 kolejnych tygodni.
Posh Victoria Adams nazywany przez swoich kibiców i prasy zawdzięcza swój pseudonim na fakt, że został wyznaczony jako snob grupy. Zawsze ubrany w gospodarstwie klasy i luksusu, jest to często ubrani przez Gucci, jego ulubioną marką. Oferuje on wynosi i zimnego powietrza, co uzasadnia jego pseudonim.
W 1998 roku, z ponad 35 milionów sprzedanych albumów, "Spice Girls" odrębne. W tym samym roku żona Victoria piłkarz David Beckham. Od tej unii urodziły się małą Brooklyn (Brooklyn, ponieważ został pomyślany w taki słynnej dzielnicy Nowego Jorku), Romeo (zaprojektowany w Paryżu, nie w Weronie) i mały Cruz, ostatnio urodzony w lutym 2005. Wystawione zawodowych, Victoria Beckham Adams Ostrożna do powrotu w pojemnikach w 2002 r. z dwóch singli "Nie takie Innocent Girl" i "A Mind Of It's Own" z jej pierwszego solowego albumu i pracował dla rozwoju jego biografii.

Victoria Adams Beckham Biographie auf Deutsch - Victoria Adams Beckham Biography in English - Victoria Adams Beckham Biografía en español - Victoria Adams Beckham Biografia in italiano - Victoria Adams Beckham Biographie en Français - Victoria Adams Beckham Greek Biography - Victoria Adams Beckham Biografie in het Nederlands - Victoria Adams Beckham Biografia em Português - Victoria Adams Beckham Biografia w jezyku polskim - Victoria Adams Beckham Biography in Russian