Victoria Abril

Victoria Abril urodził się 4 lipca 1959 w Madrycie. Jest przeznaczony do kariery jako baletnicy, ale za radą swojego nauczyciela, jest w kierunku kariery jako aktorka. To pierwszy w jego wyglądu w filmie obok Sean Connery i Audrey Hepburn w "Obsession" w 1975 roku. Victoria Abril mnoży małych ról w innych produkcji Przed przejściem do telewizji oraz przedstawienie problemu.
W 1982 r., daje nowy impuls do jego kariery najbliższych na osiedlenie się w Paryżu. Szybko stała się aktorka zebrała przez dyrektorów i ról poszła do kina francuski ( "Helmet Blue", "Gazon maudit", itp.), nie zapominając Hiszpański kina ( "Talons Aiguilles", "Attache-Moi", itp. ). 45-lat, Victoria Abril, która się do kina, otwiera nowe wyzwanie przez nagrywania albumu, "Putcheros do Brasil" wydana w maju 2005. Koniec 2007 z albumu "O Lala", wznowione Francuski klasycznych piosenek w stylu flamenco / bossa, Victoria Abril to potwierdza zainteresowanie muzyką i coraz bardziej jako piosenkarka.

Victoria Abril Biographie auf Deutsch - Victoria Abril Biography in English - Victoria Abril Biografía en español - Victoria Abril Biografia in italiano - Victoria Abril Biographie en Français - Victoria Abril Greek Biography - Victoria Abril Biografie in het Nederlands - Victoria Abril Biografia em Português - Victoria Abril Biografia w jezyku polskim - Victoria Abril Biography in Russian