Myriam Abel

Myriam Abel, którego prawdziwe nazwisko Myriam Abdelhamid urodził się 15 maja 1981 w La Grand Combe. Zaczyna śpiew mały staje się członkiem stowarzyszenia, które pozwala mu się do atmosfery konkursów i występów na scenie. W 1997 r., Myriam Abel udział w telewizyjnym show "I Passe Telewizyjna", kończy się ona po raz pierwszy i jest pierwszym krokiem w świat zawodowego. Od tego momentu Myriam skupia się bardziej na własny styl muzyczny i osobowość, aby wygrać. Począwszy od 2000 r., Myriam Abel próbuje szczęścia w jego próżno różnych emisji rzeczywistym TV (Star Académy, Pop Star, itp.), przed nim uczestniczy kilka innych, jak "C'est Mój wybór" lub "szansę Piosenki ".
Na szczęście wreszcie, kiedy został wybrany w 2005 r. do udziału w "La Nouvelle Star 3". Ona wygrywa konkurs z latania kolory dzięki swoim silnym głosem, a jego charyzma i wygrał możliwość zapisu album wydany w grudniu 2005: "La Vie devant toi." Myriam Abel potwierdza ten dysk ze wszystkimi dobrze, że my uwierzyli i mamy 11 tytułów książek w dobrym dawka czułości, słodyczy, zmysłowości i poncz.

Myriam Abel Biographie auf Deutsch - Myriam Abel Biography in English - Myriam Abel Biografía en español - Myriam Abel Biografia in italiano - Myriam Abel Biographie en Français - Myriam Abel Greek Biography - Myriam Abel Biografie in het Nederlands - Myriam Abel Biografia em Português - Myriam Abel Biografia w jezyku polskim - Myriam Abel Biography in Russian